Vega 100 Mg – Vega Hap

Vega 100 Mg – Vega Hap

4.75 out of 5 based on 4 customer ratings
(4 yorum)

30,00 

Paylaş

Erkeklerin cinsel hayatlarında yaşadıkları olumsuzluklar günlük yaşantılarını da olumsuz olarak etkiler. Ereksiyon olamama ve erken boşalma gibi problemlerin önüne geçebilmek amaçlı kullanılan ürünlerden olan Vega 100 mg oldukça popüler olan bir üründür.

Bu ürün insan vücudunda ki enzimlerin bloke edilmesini sağlayarak kan akışını hızlandırıp penise yeterli derecede kan pompalanmasını sağlar ve bu şekilde penisin sertleşmesini ve uzun süre sert kalmasını sağlar. Cinsel uyarıcı özelliği olan vega 100 mg afrodizyak etkisi %100 oranında olup, etkisi 36 saat gibi bir süreyi bulur. Yani hap kullanımdan sonra 36 saat içinde ilişkiye girilmek istendiğinde tekrar hap kullanma ihtiyacı duyulmaz.

Vega 100 Mg Nasıl Kullanılır?

Diğer performans arttırıcı ürünlere göre kullanımı daha kolay olan Vega 100 mg direk ağız yolu ile emildiği gibi isteğe göre bir bardak su ile içilebilir.
Tüm performans ürünlerinde olduğu gibi Vega 100 mg kullanımını da açlığa yakın bir durumda ilişkiden 1 saat gibi bir süre önce kullanmak gerekir. Haptan en iyi sonucu alabilmek için çok ağır besinlerin üzerine almak yerine hafif atıştırmanın üzerinden 1 saat gibi bir zaman sonrası almak daha uygundur.

Vega Hapın Yan Etkileri Nelerdir?

Vega hapları kullanmadan önce mutlaka doktora danışmak gerekiyor. Özellikle devamlı şekilde kullandığı bir ilacı olan ve süregelen bir hastalığı bulunan kişilerin, söz konusu ilacı doktor gözetiminde alması gerekiyor. Doktorunuz ilacın kullanımında bir sakınca görmüyor ise, güvenle kullanabilirsiniz. İlacı kullandıktan sonra kısa süreli olarak karın ağrısı, burun tıkanıklığı ve kan basıncında düşme gibi yan etkiler meydana gelebilir. Ancak bu etkiler düşük seviyeli ve kısa süreli olacaktır.

Vega 100 Mg İçeriği

Piyasada 4 ve 5’li setler halinde mavi ve yeşil renkleri olan tamamen bitkisel içerikli vega 100 hapların 1 tabletinde 100 mg oranında sildenafil maddesi bulunur. Sildenafil damar yapısını düzelterek kan akışını düzenleyen bitkisel maddedir.

4 reviews for Vega 100 Mg – Vega Hap

 1. tayfun yorulmaz

  Ürünleriniz gayet süper, çok teşekkür ediyorum size. Kapıda ödeme yöntemini kullanarak ürüne baktım kontrol ettim ve daha sonra ödemeyi yaptım.

 2. aydın çıkış

  Kapıda ödeme sistemini bizlere sunan siz değerli insanlara teşekkür ederim.

 3. yener güneş çevik

  İnternetten alabileceğiniz kimsenin görmemesi gereken ereksiyon ürünlerinizi rahatça sipariş edebileceğiniz ve kargosuna güvenebileceğiniz tek alışveriş noktası burası, mutlaka deneyin.

 4. veysi güneş

  daha önce bir çok yerden sipariş vermiştim fakat kutusundan bile sahte olduğu belliydi. bu site gerçekten dedikleri gibi orjinal vega hap satıyor.

Add a review