Supra Pe Geciktirici Hapı Erken Boşalma Sorunu

İndirim!

Supra Pe Geciktirici Hapı Erken Boşalma Sorunu

4.50 out of 5 based on 2 customer ratings
(2 yorum)

79,00  60,00 

Paylaş

Erkeklerin korkulu rüyalarından biri olan erken boşalma, cesaretsizliğe sebep olabiliyor. Supra pe geciktirici hap en büyük cinsel problemlerin giderilmesine yardımcı olur. Cinsel kuvveti arttırmaya yardımcı olur ve erken boşalma gibi sorunları giderir. Tamamen doğal ve bitkisel ilaçlardan bir tanedir. Böylelikle cesaretsizlik sorunlarını da giderir. Erkeklerin cinsel problemlerini ortadan kaldırmak amacıyla supra pe geciktirici hap kullanılmaktadır. Üretim amacı erken boşalma sorunlarını gidermektir.

Cinsel ilişki sıranda sertleşme sorunlarını da ortadan kaldırarak, iyi şartlar altında performans sergilemenize yardımcı olur. Erken boşalma sorunlarına oldukça iyi gelmektedir. Bu sorunu yaşayan erkekler doğru kullanmaları taktirde tavsiye edilir. İlaç sayesinde cinsel problemlerinizi gidererek, daha cesaretli olabilirsiniz.

Kullanımı Nasıldır?

Supra pe geciktirici hapın kullanımı oldukça basit ve pratiktir. Cinsel aktivitelere başlamadan 20 dakika öncesi içilmesi önerilir. Hapı içtikten sonra bol miktarda su tüketilmelidir. Etkisi de oldukça başarılıdır. Genellikle 2 gün boyunca etkisine devam eder. Güvenilir ve sağlıklı ilaçlardan biridir.

Supra pe geciktirici hapını tükettikten sonra daha iyi verim alabilmek için alkol tüketilmemelidir. Aksi taktirde isteğiniz performansa ulaşamayabilirsiniz. Bunun yanı sıra, aşırı dozda kullanmanız sağlığınıza zarar verir. Baş dönmesi, mide bulantısı ve mide ağrıları gibi sorunlara rastlamamak için sadece bir tane kullanılmalıdır. Fazla kullanımı vücuda zarar vererek, istediğiniz sonuca ulaşmamıza neden olur.

2 reviews for Supra Pe Geciktirici Hapı Erken Boşalma Sorunu

  1. rıza söğütçü

    Ürün elime ulaşalı fazla olmadı. Bir kaç saat diyebiliriz. Gayet kullanışlı ve kaliteli bir ürün arkadaşlar bence almayı düşünenler beklemeden sipariş versinler.

  2. EMRAH AKDENİZ

    Beklemeyin arkadaşlar valla ürün tükenebilir. Kalitesi yüksek, dokusu kaliteli bir ürün. Hiçbir yerde bulamazsınız bence beklemeden siparişinizi verin. Ayrıca kapıda ödeme imkânı da var.

Add a review