Green Temptation Bayan Azdırıcı Damla

Bazı bayanların zaman, zaman ya da sürekli olarak yaşadıkları cinsel isteksizlikleri partnerleri ile aralarında ki ilişkiyi olumsuz etkilediği gibi hatta ayrılmalarına sebep dahi olabiliyor. Bu durumu aşabilmek için birçok bayan istek arttırıcı damla kullanarak sağlıklı bir cinsel yaşama kavuşabiliyor. Bayanlarda yaşanan bu durum Green Temptation bayan azdırıcı damla kullanımı ile birlikte bedende cinsel arzu ve istek duyulmasına, vücutta ki libido hormonlarının uyarılmasına yardımcı olarak etkisini gösterir.

Oldukça etkili olan bu damla bir bayanın cinsel arzularına kavuşabilmesi adına kullandığında içinde bulunan sönük cinsel duygular tekrar canlanır. Bayan azdırıcı green temptation fiyatı çok ucuz ve değişik meyve aroma özelliklerinde olduğu için içildiğinde ağızda hoş bir tat bırakır.

Green Temptation Bayan Azdırıcı Damla Kullanımı

Kullanımı oldukça kolay olan Green Temptation Bayan Azdırıcı Damla soğuk ve ılık olan içeceklere katılarak kullanılabildiği gibi direk olarak ağza damlatılarak da kullanılabilir. Bir çay kaşığına denk gelen 10 ya da 15 damla arası kullanılabilen damla içeceklerde karıştırmaya gerek kalmadan içilebilir.

İnsan bedeninde yenen ve içilen besinler 20 dakika bir süre içinde kana karıştığı için ilişkiye girmeden yarım saat önce kullanımı uygundur. Green Temptation bayan azdırıcı damla içerik olarak en büyük özelliği tamamen doğal ve %100 bitkisel olmasıdır. İçeriğinde hiçbir şekilde insan bedenine zarar verecek olumsuz bir etken madde yoktur.

4 reviews for Green Temptation Bayan Azdırıcı Damla

 1. ayşe öztürk

  Bizlere kapıda ödeme sistemi gibi güvenilir bir sistem sağladığınız için teşekkür ederim ya. Diğer alışveriş siteleri gibi parayı ödeyip kapıyı gözlemiyorsunuz.

 2. esin demir

  Ürün çok güzel almayı düşünenler var ise kaçırmasın derim. Hemen satın alın ve kullanmaya başlayın. Emin olun daha iyisini hiçbir yerde bulamayacaksınız.

 3. aytekin çıkış

  Ürün elime ulaştı bugün, kapıda kargocu arkadaşın yanında paketi açtım kontrol ettim ve ödemeyi yaptım. Kapıda ödeme imkanı sunduğunuz için teşekkürler.

 4. semih aktaş

  bir çok bayan azdırıcı ürünün içinin su olduğunu düşünüyorum açıkcası ama green temptation damla gerçekten etkili ya. hatun yerinde duramıyor 😀

Add a review