Golden Lovita Bayan Azdırıcı Damla

Orgazm problemi olanlar, cinsel isteği bulunmayanlar veya cinsel ilişki esnasında odak problemi yaşayarak olumsuzluklarla karşılaşanlar için tavsiye edilen bir üründür. Golden Lovita bayan azdırıcı damla sayesinde var olan problemler kadınlar için minimuma inebiliyor. Kendilerine olan güvenleri azdırıcı damla sayesinde daha da artmakta partnerlerini memnun eden bir performans ortaya çıkmaktadır.

Golden Lovita azdırıcı damlayı alacak olan bayanlar birçok şekilde ürünü kullanabilir. Daha uygun kullanım yöntemi dilaltına damlatılacak 3-4 damla şeklindedir. Ancak içeceklere de katılarak kullanılabilir. Sadece asitli ve alkolsüz içecekler içerisine damlatılması tavsiye edilmez. Alkolsüz ve asitsiz içeceklere eklenecek 5-7 damla ile kullanılır.

Golden Lovita bayan azdırıcı damla kullanılmasının ardından 30 dakika içinde etkisini gösteriyor. Kişi hissettiği olumlu etkiyi 1-1.5 saat boyunca hisseder. Ardından etki yavaş yavaş azalır.

Golden Lovita Bayan Azdırıcı Damla Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Kadınlar cinsel aktivite konusunda sıkıntı yaşadıkları takdirde Golden Lovita bayan azdırıcı damla kullanılır. Ancak paket açıldıktan sonra 30 gün içerisinde kullanılması gerekilir çünkü etkisi 1 ay sonunda azalır.
18 yaşından büyük insanların kullanılması tavsiye edilir. Orgazm ve cinsel isteğin yanı sıra cinsel gücü arttırıcı etkisi bulunur.
Cinsel hormonlar konusunda kadınlara destek olur, istekli olması sağlanır. İşin sonunda cinsel ilişkide tatmin sağlanmış olur. Bilinen büyük zararı bulunmayan bu damla da dikkat edilmesi gerekilen tek nokta asit ve alkolle kullanılmaması gerektiğidir.

2 reviews for Golden Lovita Bayan Azdırıcı Damla

  1. umut kansız

    Fiyatı ne kadar olursa olsun her ürün bütçenize uygun. Bu fiyata olmaz deyip güvenmiyorsanız da kapıda ödeme imkanı da var.

  2. Adem Yener

    gerçekten sitede satılan en etkili bayan azdırıcı damla bu.

Add a review