Fransız Ateşi (Nverhong) Bayan Azdırıcı Hap

Fransız Ateşi (Nverhong) Bayan Azdırıcı Hap

69,00 

Paylaş

Cinsel isteksizlik çeken, partnerine karşı soğuk kalan ve orgazm olmada sorun yaşayan bayanların bu sorunlarına çözüm olan Fransız Ateşi (Nverhong) Bayan Azdırıcı Hap, bir ilaçtan daha çok bir gıda takviyesidir. 40’tan fazla değişik bitki ve minerallerin karışımı ile elde edilen Fransız Ateşi Bayan Azdırıcı Hap afrodizyak uyarıcı özelliği oldukça zengin bir üründür. France Nnverhong Fildo laboratuarlarında üretilen hap sayesinde kadınların cinsel birleşme istekleri kısa sürede dayanılmaz noktaya gelecektir.

Fransız Ateşi Bayan Azdırıcı Hap Nasıl Kullanılır?

Fransız Ateşi (Nverhong) Bayan Azdırıcı Hap cinsel birleşme gerçekleşmeden yaklaşık 30 dakika öncesinde en az iki bardak su içerek alınmalıdır. Kısa sürede kana karışma özelliği sayesinde ilk temasta kadınların cinsel dürtülerini harekete geçirecek olan bu ürün ile zevkli ve oldukça istekli bir cinsel birleşme yaşanacaktır. Asitli ve alkollü içeceklerle kullanılması ürünün etkileşim sürecini bozacağından bu gibi içeceklerle kullanılmamalıdır.

Fransız Ateşi Bayan Azdırıcı Hap Yan Etkileri

Fransız Ateşi Bayan Azdırıcı Hap için kullanım talimatlarına uygun olarak kullanıldığında herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Bu yüzden gereğinden fazla kullanılmadığı sürece sağlığa herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Fransız Ateşi (Nverhong) Bayan Azdırıcı Hap doğru kullanıldığından kan dolaşımına sağlayacağı etki sayesinde vücut direncini arttırma özelliğine sahiptir. Kadınlarda cinsel isteksizliği arttırarak daha arzulu olmalarını sağlamaktadır. Karşısındaki partnerine karşı ilgisi üst sevilere çıkmaktadır. Cinsel arzuyu arttırarak gizli kalmış duyguları ön plana çıkartır.

Fransız Ateşi Bayan Azdırıcı Hap siparişi verildiği anda kargo gönderim süreci başlamaktadır. Gönderilecek ürün kargoya verilmeden önce titizlikle paketlenerek paket ve kargo bilgisinde ürün adı ile ilgili hiçbir bilgi yazılmamaktadır.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fransız Ateşi (Nverhong) Bayan Azdırıcı Hap”