Blue Drops Bayan Azdırıcı Damla

Blue Drops Bayan Azdırıcı Damla

5.00 out of 5 based on 2 customer ratings
(2 yorum)

65,00 

Paylaş

Cinsel yaşamdaki mutluluk birlikteliklerin uzun ve sağlıklı sürmesinin temel nedenlerinden biridir. Boşanma eylemlerinin büyük bir kısmı cinsel yaşamdaki problemlerden kaynaklanmaktadır.
Eşler arasındaki soğukluğu gidermek amacıyla kullanılan bayan azdırıcı damlalar arasından en bilinen ve kaliteli olanı blue drops bayan azdırıcı damladır. Almanya’dan ithal edilen blue drops damla sayesinde cinsel soğukluk tamamen ortadan kalkar. Piyasada bulunan bayan azdırıcı damlalar anlık olarak işe yaramakta ve etkisini kaybettiğinde eski sorunlar geri dönmektedir. Ancak blue drops bayan azdırıcı damla anlık çözüm değil zamana yayılarak sorunun tedavisinde etkilidir.

Blue Drops Bayan Azdırıcı Damla Nasıl Kullanılır?

Cinsel isteksizlik hastalığına sahip bayanların kullanabileceği 50 ml’lik şişelerde satışa sunulmuş olan blue drops bayan azdırıcı damlanın kullanımı oldukça basit. Soğuk veya sıcak içeceklerin içinde günlük olarak 7 damla eklenir. Alkol, asitli içecekler ve süt ile birlikte kullanılmamalıdır.

Yeni doğum yapmış veya hamile olan bayanların kullanması sakıncalıdır. Damlanın etkisini gösterebilmesi için düzenli olarak kullanılması gereklidir. Damla östrojen isimli bayan cinsellik hormonunu çalıştırmakta yardımcıdır. Cinsel ilişkiden 35-45 dakika önce kullanılmalıdır.

Blue Drops Azdırıcı Damla Zarar Verir Mi?

Bayan cinsel istek artırıcı damlalar arasından en çabuk etki eden markalardan biri olan blue drops bayan azdırıcı damla kimyasal içermediğinden ilaçlar gibi yan etkisi ve zararı yoktur. Günde yalnızca 1 defa kullanılmalıdır. Olağan dışı bir etki görülmesi halinde doktorunuza başvurunuz.

2 reviews for Blue Drops Bayan Azdırıcı Damla

  1. tayfun yavuz

    Her bütçeye uygun ürünleri bulabileceğiniz nadir yerlerden. Cebinizi yakmadan ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kapıda ödeme imkanı da var. Daha fazla beklemeden ürünlerden sipariş verin bence.

  2. Hayri Kırşan

    Bir çok bayan azdırıcı tercih ettim. Fakat bu azdırıcı sayesinde partnerim adeta bana saldıracak gibi oluyor bir yandan iyi bir yandan kötü 😀

Add a review